www.shakira-faniyiz.eniyiforum.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.shakira-faniyiz.eniyiforum.net

Shakira İle İlgili Herşey Bu Sitededir.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Shakira Röportaj : " DNA'sında Dans Ruhu Var "

YazarMesaj
shakira hayranı
Admin
shakira hayranı

Shakira Röportaj : " DNA'sında Dans Ruhu Var " Empty
MesajKonu: Shakira Röportaj : " DNA'sında Dans Ruhu Var "   Shakira Röportaj : " DNA'sında Dans Ruhu Var " Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 12:29 am

Örnek aldığınız sanatçılar var mı?

-Müzik yaşantımda beni en çok Lübnanlı sanatçı Farus etkiledi. Üçyaşındayken de Donna Summer ile tanıştım. 13-14 yaşlarında ise LedZeppeline, Crue gibi grupları dinlemeye başladım.

Babanız Lübnanlı, anneniz Kolombiyalı. Kendinizde hangi kültürü daha çok hissediyorsunuz?

-İki kültürü de hissediyorum. Lübnan'ın dağlarından Kolombiya'ya uzananbir kültüre sahibim. Lübnan mirasından dolayı mutluyum. Lübnan'ı reddedmem.

Sevgiliniz Antonio de la Rua'yla birlikte çektiğiniz klip protestolara neden olmuş...

-Şu an Antonio'nın babası yargılanmıyor. Ve Antonio artık başkanın oğludeğil. Babasının resmi bir görevi yok. Niye klipte onunla oynadığıma gelince, klipte bazı sahneler vardı ki sevgilimden başka kimseyle oynayamazdım. Şu an Arjantin'de en çok dinlenen üç şarkıcıdan biriyim.

Müziğiniz kadar göbek dansınız da konuşuluyor. Türk kadınları da bu dansı yapıyor, fakat sizinki daha kıvrak. Bunun sırrı nedir?

-Sır sırdır. 4 yaşından beri dans ediyorum ve bana bunu kimse öğretmedi.Ama dansım kadar yaptığım müzikle de bir yerlere gelmek istiyorum.Sanırım DNA'larımda dans ruhu var. Arap müziği duyunca kalçalarımı oynatmaya başlıyorum. Dans etmeyi seviyorum.

İKİNCİ EL GİYİNİRİM

Hiç Türk erkek arkadaşınız oldu mu? Kulağımıza gelen dedikodular bu doğrultuda...

-Hayır, hiç Türk erkek arkadaşım olmadığı gibi zaten çok fazla erkek arkadaşım da olmadı. Türk erkekleri hakkında fazla bilgim yok.

Erkek arkadaşın Antonio de la Rua ile nerede nasıl tanıştın?

- İki yıl önce Arjantin'de bir restoranda tanıştık. İlk görüşte aşk diyebiliriz. Sonra bütün gece sohbet ettik.

Galatasaray'ın kalecisi Kolombiyalı Mondragon'u tanıyor musun?

- Evet onun Galatasaray'da oynadığını biliyorum. Onunla gurur duyuyorum.

Kıyafetleriniz enteresan...

- Kıyafetlerimin hepsi benim seçimim. Ve çoğunluğu da ikinci el dükkanlardan alıyorum.
http://shakira-faniyiz.eniyiforum.net

Shakira Röportaj : " DNA'sında Dans Ruhu Var "
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Shakira Röportaj : " Türkiye Medeni Bir Ülke "
» Shakira - Hey You
» Shakira - No
» Shakira - Si Te Vas
» Shakira - How Do You Do